by

Proč agentura Czech-us?

U mě nebylo žádného váhání, protože pro agenturu Czech-us od listopadu pracuji jako brigádník. Za těch několik měsíců musím říci, že je to firma naprosto výjimečná. Ve své kariéře jsem pracoval už pro více než 10 firem a žádná z nich nebyla tak super jako Czech-us.

Agentura Czech-us

Všiml jsem si, jak je o klienty všech programů maximálně pečováno. Vidím zblízka, jak se firma snaží nabídnout ten nejlepší poměr ceny a kvality na trhu.

Není proto náhodou, že 99% referencí od klientů jsou kladné. Doporučuji u firem sledovat facebook reviews, kde je pouze 1 negativní recenze jinak samé pozitivní.

Každý rok agentura vyšle kolem 900 lidí v rámci programu Work and Travel z toho cca 500 plavčíků. Patří tedy mezi 3 největší hráče na českém a slovenském trhu. Agentura sama plavčíky školí a od roku 2003 jich bylo více než 5000.

Agentura je i nejvíc aktivní na serveru youtube, kde vás budou svádět všechna ta krásná videa bývalých účastníků Work and Travel a ostatních programů.


Už jsem zaslechl příběhy, jak někoho nějaká agentura napálila. Někdo se mě dokonce ptal, jestli se nebojím, že agentura zkrachuje nebo nebude plnit, co slíbila. Takové obavy nejsou vůbec na místě, protože Czech-us je sázka na jistotu. 🙂

2 komentáře


 1. // Odpovědět

  Nabízí tato agentura i jiná místa, než plavčíka? Slyším o tom poprvé a na stránky jsem narazila náhodou. To je nějaká agentura, že zaměstná čechy a poskytne jim v zahraničí jakékoliv místo?


  1. // Odpovědět

   Dobrý den Petro,

   projeďte si webové stránky. Do USA je tam spousta pozic ve službách – hotely, restaurace. A samozřejmě tam jsou i jiné pracovní programy než USA. Mně osobně však přijde plavčík nejzajímavější.

   Jinak jsou 2 varianty. Vybrat si z nabízených pozic, které naleznete na webu a nebo si najdete práci sama a agenturu použijete jako partnera pro víza a větší podporu. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *