by

Kde strávit léto 2017?

V létě 2017 se už do Ameriky nepodívám, protože už nejsem student a dělám teď v Česku hodně zajímavý joby. Ale co vy čtenáři? Kde strávíte příští léto? Zde jsou moje tipy.

Léto 2017

Plavčík v USA

Pokud studujete prezenčně a umíte trochu plavat, pak bezkonkurečně doporučuji práci plavčíka v USA. Teda pokud máte rádi Ameriku a chcete zažít podobné léto jako já. O práci plavčíka jsem na tomto blogu už napsal hodně, tak si to tu kdyžtak projděte. Kurz plavčíka zvládne každý, kdo se trošku připraví.

Více o programu Plavčík v USA naleznete na stránkách agentury Czech-us.

Work and Travel USA – Práce v restauraci nebo v obchodě

S jinými pracemi v USA nemám osobní zkušenost, ale pokud se vám nechce vyloženě do stereotypní práce plavčíka, pak je tu možnost spousty jiných pozic. Kuchař, čišník, barman, pokojská, recepční, prodavač a tak dále.

Kompletní seznam pozic naleznete v katalogu pozic Work and Travel USA.

Letní škola v Praze

Pokud se vám nechce do zahraničí a nepotřebujete si ani vydělat peníze, pak doporučuji exkluzivní letní školu v Praze, která nabízí spoustu velmi zajímavých kurzů. Stojí to sice docela dost peněz, ale pokud myslíte svou kariéru vážně, pak se vám vyplatí nejvíc investovat sami do sebe. Pro účast na letní škole nemusíte být studenty.

Kompletní nabídku naleznete na stránkách European Summer School.

A co moje léto?

Ještě si nejsem úplně jistý, jestli se zúčastním letní školy, ale přijde mi zajímavý kurz PPC & Facebook Ads. Možná se na něm uvidíme. Ale konkrétní plány ještě nemám, určitě dám však vědět. Doufám, že bude na cestujlevne.com nějaká zajímavá nabídka na cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *